Komfortowe, prędkie i niezniszczalne wehikuły. Samochody niezwyczajne, małe, mające wprost opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Machiny zwinne, o gigantycznej zalecie szybkiego transportowania się. A wszystko po to, ażeby podwyższyć uciechę nowoczesnego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w obecnych czasach samochody elektryczne czy też AppRadio. To samochody, którym wystarczy jedynie tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć samochód do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy mogą przejechać tylko 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, że takie samochody mogą zastopować się na środku autostrady, lub odwrotnie – opustoszałego gruntu, ponieważ po prostu się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są również nowatorskie wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a w związku z tym oraz prawa jazdy. Takie maszyny pozostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o latających samochodach, w jakich głośniki i subwoofery to fundament. To powszechne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Jedynie czy uda się wynaleźć sposób i opatentować takie auta? To na pewno byłoby oszałamiające doświadczenie dla koneserów aut i stereotypowych ludzi, chcących odmiany. Dobrą odmianą są także akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w okresach zamierzchłych wiedzieli, że transportowanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy oraz nie jest zaprojektowany, by błądzić przez dużo godzin, czy nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla wigoru. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały przeróżne archaiczne wozy.

produkty pioneer

radioodtwarzacz pioneer

głośniki komponentowe

głośniki eliptyczne pioneer